Přehled významných klientů a obchodních partnerů

Městys Protivanov se nachází v okrese Prostějov, Olomoucký kraj. Žije zde 1062 obyvatel. Je nejvýše položenou obcí v okrese. V současné době je Protivanov městysem, který plní pro mnoha stránkách úlohu menšího regionálního centra, zejména po stránce hospodářské a náboženské. Tento jistý centrální charakter je dán jednak jeho polohou (na hlavní cestě mezi Boskovicemi a Prostějovem), ale také jeho bohatou historií.
Obec Rozstání a osada Baldovec se nachází v západní části prostějovského okresu, na rozhraní s okresem blanenským a vyškovským. V Rozstání je původní náves rozčleněna zástavbou na dva základní prostory. Horní u kostela je menší obestavěna původními staveními s dominantou kostela a farou, střední část je zastavěna natolik, že ztratila svůj charakter a stala se pouze koridorem komunikace.
Společnost MB TOOL s.r.o. vyvíjí a vyrábí nástroje a komponenty pro automobilový průmysl. Většina jejich produktů směřuje do oblasti interiéru a motoru. Pro všechny činnosti firmy má zavedeny systémy jakosti. Výroba nástrojů je certifikována dle norem řady ISO 9001 a sériová výroba dílů dle norem řady ISO TS 16 949 (více v sekci Jakost).
Společnost BAU SYSTEME s.r.o. je stavební a developerská společnost, která nabízí komplexní služby v oblasti výstavby rodinných domů, bytových domů a dalších druhů staveb ze stavebního systému VELOX. Dlouhodobým krédem a filozofií společnosti BAU SYSTEME s.r.o. je dokonalý návrh a provedení stavby. Preferuje proto kompletní dodávku stavby ze stavebního systému VELOX, který dlouhodobě splňuje vysoké nároky na kvalitu.
Lesní statek Třemešek - hlavní činností pracovníků společnosti je zajišťování celoroční kompletní lesnické činnosti jak na vlastních pozemcích, tak i na základě smluv s vlastníky lesů na Šumpersku o rozloze bezmála 3,5 tisíc hektarů, z nichž 75% se nachází v CHKOJ.
Stavební firma SZA - STAV s.r.o. vznikla v roce 2005, převtělením stavebního sdružení QUADRO, které datovalo vznik své činnosti v počátku roku 1997. Na trhu práce působí již 15 let k všeobecné spokojenosti zákazníků. Spolupracuje s řadou osvědčených dodavatelů a i díky nim je schopna plnit i ty nejnáročnější požadavky svých zákazníků. Je schopna provádět stavby a rekonstrukce rodinných domů, občanských a průmyslových staveb jako jsou multifunkční domy, sportovní , skladovací a výrobní haly. Samozřejmostí je dodávka tzv. na klíč, od projektu až po vlastní stavbu.
Aréna MX Mohelnice - unikátní projekt motokrosové arény začal vznikat v průběhu roku 2010. Po vytvoření projektové dokumentace se 9. září zahájila výstavba a na podzim roku 2011 již byla dokončena. Aréna je vytápěná, odvětraná, prosvětlená, včetně kamerového systému s přenosem na TV a její hlavní prioritou je, že je zde zajištěna co možná největší bezpečnost pro jezdce.
SVcatering - hlavním předmětem činnosti společnosti  je výroba pokrmů pro účely závodního stravování, jejich rozvoz do míst spotřeby ke klientům a poskytování dalších cateringových služeb dle konkrétní specifikace a požadavků klientů. Mnohaleté zkušenosti má také se zajišťováním provozu kantýn. Poskytuje tak komplexní  stravovací služby pro zaměstnance svých zákazníků dle jejich požadavků.

INVEST CZ a.s. - hlavním předmětem podnikání firmy je kompletní zabezpečení výstavby investičních projektů, realizace staveb, dotační činnost a regenerace bytových domů. Ve svých činnostech se důsledně orientuje na kvalitu, progresivitu, rychlost a komplexnost svých služeb ve vztahu k zavedenému systému kvality, životního prostředí a bezpečnosti práce. Při své činnosti se zaměřuje na zakázky v oboru pozemního stavitelství, rekonstrukce budov a výstavbu technické infrastruktury. Společnost je ekonomicky stabilní, zdravě se rozvíjející česká firma, s autorizovaným technickým dozorem, provozní vyzrálostí a několikaletými provozními zkušenostmi na zhotovených akcích. Firma je zapsaná v Seznamu kvalifikovaných dodavatelů, vydaným MMR ČR jako garance investorům pro realizaci veřejných zakázek.

Společnost HENIX.NET se zabývá především tvorbou webových stránek. Nabízí jak rozsáhlou tvorbu weobvých tránek, tedy tvorbu: redakčních systémů, internetových obchodů, inzertních magazínů, realitních portálů, katalogů, tak i tvorbu www stránek vhodných především pro začínající firmy a živnostníky. Tvorbu www stránek a webdesign realizují dle standardů HTML či XHTML přesně na míru Vašim potřebám tak, aby webdesign odpovídal Vaším požadavkům a Vaší firemní image.
  D3Soft s.r.o. je lídrem na trhu s informačními technologiemi. Společnost se zaměřuje na CRM, ERP systémy a vyvíjí informační systémy na míru. Vytváří webové stránky a poskytuje služby v oblasti internetového marketingu. D3Soft disponuje profesionálním datovým centrem, kde můžete hostovat své aplikace. D3Soft Vám provede audit Vašeho IT a taktéž poskytuje outsourcing IT a vedení a koordinaci IT projektů.
  Uskupení nezávislých grafiků s filozofií levné a dostupné služby s profesionálním výsledkem. Jejími zákazníky jsou malé, střední, ale i velké firmy, které nepotřebují pro vytvoření grafických návrhů, externí marketingovou agenturu. Firmy, které řeší minikampaně, návrhy corporate, tisk vizitek, reklamních letáků nebo potisk reklamních předmětů.