Aktivní, šťastní, bezstarostní...
                    ... s námi ANO


NEZÁVISLÉ
ZPROSTŘEDKOVÁNÍ FINANČNÍCH SLUŽEB

Reference


 

Přehled významných klientů a obchodních partnerů
 

Městys Protivanov se nachází v okrese Prostějov, Olomoucký kraj. Žije zde 1062 obyvatel. Je nejvýše položenou obcí v okrese. V současné době je Protivanov městysem, který plní pro mnoha stránkách úlohu menšího regionálního centra, zejména po stránce hospodářské a náboženské. Tento jistý centrální charakter je dán jednak jeho polohou (na hlavní cestě mezi Boskovicemi a Prostějovem), ale také jeho bohatou historií.
Obec Rozstání a osada Baldovec se nachází v západní části prostějovského okresu, na rozhraní s okresem blanenským a vyškovským. V Rozstání je původní náves rozčleněna zástavbou na dva základní prostory. Horní u kostela je menší obestavěna původními staveními s dominantou kostela a farou, střední část je zastavěna natolik, že ztratila svůj charakter a stala se pouze koridorem komunikace.
Společnost MB TOOL s.r.o. vyvíjí a vyrábí nástroje a komponenty pro automobilový průmysl. Většina jejich produktů směřuje do oblasti interiéru a motoru. Pro všechny činnosti firmy má zavedeny systémy jakosti. Výroba nástrojů je certifikována dle norem řady ISO 9001 a sériová výroba dílů dle norem řady ISO TS 16 949 (více v sekci Jakost).
Společnost BAU SYSTEME s.r.o. je stavební a developerská společnost, která nabízí komplexní služby v oblasti výstavby rodinných domů, bytových domů a dalších druhů staveb ze stavebního systému VELOX. Dlouhodobým krédem a filozofií společnosti BAU SYSTEME s.r.o. je dokonalý návrh a provedení stavby. Preferuje proto kompletní dodávku stavby ze stavebního systému VELOX, který dlouhodobě splňuje vysoké nároky na kvalitu.
Lesní statek Třemešek - hlavní činností pracovníků společnosti je zajišťování celoroční kompletní lesnické činnosti jak na vlastních pozemcích, tak i na základě smluv s vlastníky lesů na Šumpersku o rozloze bezmála 3,5 tisíc hektarů, z nichž 75% se nachází v CHKOJ.
Stavební firma SZA - STAV s.r.o. vznikla v roce 2005, převtělením stavebního sdružení QUADRO, které datovalo vznik své činnosti v počátku roku 1997. Na trhu práce působí již 15 let k všeobecné spokojenosti zákazníků. Spolupracuje s řadou osvědčených dodavatelů a i díky nim je schopna plnit i ty nejnáročnější požadavky svých zákazníků. Je schopna provádět stavby a rekonstrukce rodinných domů, občanských a průmyslových staveb jako jsou multifunkční domy, sportovní , skladovací a výrobní haly. Samozřejmostí je dodávka tzv. na klíč, od projektu až po vlastní stavbu.
Aréna MX Mohelnice - unikátní projekt motokrosové arény začal vznikat v průběhu roku 2010. Po vytvoření projektové dokumentace se 9. září zahájila výstavba a na podzim roku 2011 již byla dokončena. Aréna je vytápěná, odvětraná, prosvětlená, včetně kamerového systému s přenosem na TV a její hlavní prioritou je, že je zde zajištěna co možná největší bezpečnost pro jezdce.
SVcatering - hlavním předmětem činnosti společnosti  je výroba pokrmů pro účely závodního stravování, jejich rozvoz do míst spotřeby ke klientům a poskytování dalších cateringových služeb dle konkrétní specifikace a požadavků klientů. Mnohaleté zkušenosti má také se zajišťováním provozu kantýn. Poskytuje tak komplexní  stravovací služby pro zaměstnance svých zákazníků dle jejich požadavků.

INVEST CZ a.s. - hlavním předmětem podnikání firmy je kompletní zabezpečení výstavby investičních projektů, realizace staveb, dotační činnost a regenerace bytových domů. Ve svých činnostech se důsledně orientuje na kvalitu, progresivitu, rychlost a komplexnost svých služeb ve vztahu k zavedenému systému kvality, životního prostředí a bezpečnosti práce. Při své činnosti se zaměřuje na zakázky v oboru pozemního stavitelství, rekonstrukce budov a výstavbu technické infrastruktury. Společnost je ekonomicky stabilní, zdravě se rozvíjející česká firma, s autorizovaným technickým dozorem, provozní vyzrálostí a několikaletými provozními zkušenostmi na zhotovených akcích. Firma je zapsaná v Seznamu kvalifikovaných dodavatelů, vydaným MMR ČR jako garance investorům pro realizaci veřejných zakázek.

Společnost HENIX.NET se zabývá především tvorbou webových stránek. Nabízí jak rozsáhlou tvorbu weobvých tránek, tedy tvorbu: redakčních systémů, internetových obchodů, inzertních magazínů, realitních portálů, katalogů, tak i tvorbu www stránek vhodných především pro začínající firmy a živnostníky. Tvorbu www stránek a webdesign realizují dle standardů HTML či XHTML přesně na míru Vašim potřebám tak, aby webdesign odpovídal Vaším požadavkům a Vaší firemní image.
  D3Soft s.r.o. je lídrem na trhu s informačními technologiemi. Společnost se zaměřuje na CRM, ERP systémy a vyvíjí informační systémy na míru. Vytváří webové stránky a poskytuje služby v oblasti internetového marketingu. D3Soft disponuje profesionálním datovým centrem, kde můžete hostovat své aplikace. D3Soft Vám provede audit Vašeho IT a taktéž poskytuje outsourcing IT a vedení a koordinaci IT projektů.
  Uskupení nezávislých grafiků s filozofií levné a dostupné služby s profesionálním výsledkem. Jejími zákazníky jsou malé, střední, ale i velké firmy, které nepotřebují pro vytvoření grafických návrhů, externí marketingovou agenturu. Firmy, které řeší minikampaně, návrhy corporate, tisk vizitek, reklamních letáků nebo potisk reklamních předmětů.
InfoTab
 
HC FIN SERVIS GROUP s. r. o.
IČ: 287 01470, zapsanou v Obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Olomouci
Registrace u ČNB: 095518 PA,
dle zákona č. 38/2004 Sb.
Kontakt:
HC FIN SERVIS GROUP s.r.o.
Masarykovo nám. 49
798 52 Konice
IČ: 287 01 470
Tel.: +420 775 775 704
E-mail: office@hcfinservis.cz
© 2011 Concept Design / Created by HENIX.NET