Aktivní, šťastní, bezstarostní...
                    ... s námi ANO


NEZÁVISLÉ
ZPROSTŘEDKOVÁNÍ FINANČNÍCH SLUŽEB

Partneři


 

Finanční instituce, které zastupujeme v nabídce
a zprostředkování finančních instrumentů
 

  Allianz pojišťovna je stoprocentní dceřinou společností Allianz New Europe Holding GmbH a součástí předního světového pojišťovacího koncernu Allianz SE. Na český trh vstoupila v roce 1993 a během svého působení v České republice se vypracovala mezi tři největší české pojišťovny. Zázemí Allianz Group poskytuje výhodu při využití mezinárodního know-how a zaručuje přístup ke kapitálové síle celého koncernu. Pro zajištění rizik využívá Allianz pojišťovna výlučně renomovaných společností, jako např. Allianz SE, Swiss Re, Munich Re a dalších.
  Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. Její podíl na celkovém předepsaném pojistném v ČR je 22 %. Je univerzální pojišťovnou, která nabízí plný sortiment služeb a všechny standardní druhy pojištění jak pro občany, tak pro klienty z řad firem od drobných podnikatelů až po velké korporace. Kooperativa je součástí koncernu Vienna Insurance Group (VIG).
 
Česká podnikatelská pojišťovna je třetím největším poskytovatelem povinného ručení na pojistném trhu v České republice. ČPP předepsala v roce 2010 pojistné v celkové hodnotě 6,4 mld. Kč, spravuje téměř 1,4 mil. smluv a dosáhla zisku před zdaněním 481 mil. Kč. Česká podnikatelská pojišťovna je součástí jedné z největších pojišťovacích skupin Vienna Insurance Group.
  AXA je předním poskytovatelem životního pojištění a penzijního připojištění. Ať už soukromý či korporátní klient, nabídne vám na míru připravené řešení, které ochrání vaši budoucnost. Již 15leté působení na českém trhu je pro klienty zárukou kvalitního a prověřeného poradenství.
  Aegon svou činnost  zahájil na českém trhu v dubnu 2005, založením společnosti AEGON Pojišťovna, a.s. jako specialista na prodej investičního životního pojištění. V roce 2007 vznikl AEGON Penzijní fond, a.s. Jednou ze základních hodnot, kterou chceme přinášet, je otevřenost a transparentnost. Poskytujeme otevřené, přesné a včasné informace o našich produktech, aktivitách a finančních výsledcích.
 
Pojišťovna České spořitelny je od roku 2008 součástí Vienna Insurance Group – jedné z vedoucích pojišťovacích skupin v zemích střední a východní Evropy. Na českém trhu působí již od roku 1993 nabízí kvalitní produkty životního pojištění v široké síti poboček České spořitelny i u renomovaných externích partnerů. Je předním poskytovatelem bankopojištění na českém trhu.
  Generali Pojišťovna a.s. je komplexním pojišťovacím ústavem, který je schopen nabídnout svým klientům v oblasti životního i neživotního pojištění rozsáhlý servis a bezplatné poradenství při volbě optimálního pojistného krytí. Díky husté síti zastoupení je široký pojistný program Generali snadno dostupný na celém území České republiky. Cílem Generali je vytvářet hodnotu pro akcionáře a zároveň dosahovat nejvyšší možné spokojenosti svých klientů. Generali vlastní certifikát ISO 9001:2008. Generali je nadnárodní společnost a je třetí největší pojišťovnou na světě.
 
Penzijní fond České spořitelny vstoupil na finanční trh v České republice v roce 1995. Od března 2001 je 100% vlastníkem společnosti Česká spořitelna, která se již v roce 2000 stala členem silné středoevropské finanční skupiny Erste Bank. Penzijní fond České spořitelny tak disponuje mimořádným zázemím a může svým klientům nabídnout neustále se zvyšující kvalitu služeb. 
 

Open finance se zaměřuje na zprostředkování hypotečních úvěrů, úvěrů ze stavebního spoření a spotřebitelských úvěrů. Na poli financování bydlení spolupracuje se všemi rozhodujícími bankovními institucemi a stavebními spořitelnami. 

Česká spořitelna je od roku 2000 členem Erste Group, jednoho z předních poskytovatelů finančních služeb ve střední a východní Evropě se 17 miliony klientů v osmi zemích, z nichž většina je členy Evropské unie. V červenci roku 2001 Česká spořitelna úspěšně dokončila svou transformaci, která se zaměřila na zlepšení všech klíčových součásti banky. Česká spořitelna kontinuálně pokračuje ve zkvalitňování svých produktů a služeb a zefektivňování pracovních procesů
  Stavební spořitelna České spořitelny od zahájení své obchodní činnosti v polovině roku 1994 vyrostla v renomovanou společnost a zaujala přední pozice na trhu. Stavební spořitelna České spořitelny patří do jednoho z kapitálově nejsilnějších seskupení na tuzemském trhu – Finanční skupiny České spořitelny – a představuje tak silnou, flexibilní a finančně zdravou banku, která garantuje svým klientům spolehlivost, jistotu a důvěryhodnost.
  LBBW Bank CZ a.s. je středně velkou, moderní a universální komerční bankou, která svým klientům poskytuje prvotřídní produkty a služby v oblastech firemního, osobního, investičního a mezinárodního bankovnictví a také v oblasti aktivit na finančních trzích. Landesbank Baden-Württemberg (LBBW) je jak komerční bankou, tak centrální bankou spořitelen v Baden‑Württembersku, Sasku a Porýní-Falcku. 
  Hypoteční banka je specialistou na poskytování hypotečních úvěrů fyzickým osobám a již více než dva roky je lídrem hypotečního trhu. Jediným akcionářem banky je Československá obchodní banka, a. s. (ČSOB). ČSOB poskytuje „pod jednou střechou“ služby spřízněných společností v oblasti bankovnictví, pojišťovnictví a správy aktiv.
  Raiffeisenbank a. s. působí na českém trhu od roku 1993, ovšem samotné jméno Raiffeisen má ve světě už více než 140 letou tradici a pyšní se mnoha úspěchy. 
  Wüstenrot - stavební spořitelna, a.s. zahájila svou činnost na podzim roku 1993, v roce, kdy byl přijat zákon o stavebním spoření. Od té doby si získala důvěru statisíců klientů, kterým stavební spoření umožnilo financovat bydlení, vytvořit finanční rezervy na stáří i ušetřit si peníze na jiné potřeby. 
  Wüstenrot - stejně jako v mateřských zemích i v České republice bylo záměrem Wüstenrotu poskytnout klientům ucelený soubor finančních služeb z oblasti rodinných financí. Po stavebním spoření nabídl Wüstenrot začátkem roku 2003 hypotéky jako další formu financování bydlení. 
  ČSOB Leasing, a.s., je univerzální bankovní leasingovou společností, která umí už řadu let financovat nejen např. pořízení nového osobního vozidla, či výrobního prostředku např. v podobě traktoru či stavebního stroje, ale také náročnější investiční projekty (různé výrobní technologie podniků apod.) pro náročné korporátní klienty. 
UniCredit Bank Czech Republic a.s. zahájila svoji činnost na českém trhu 5. listopadu 2007. Vznikla integrací dvou dosud samostatně působících úspěšných bankovních domů HVB Bank a Živnostenské banky. UniCredit Bank Czech Republic a.s. je silnou a rychle se rozvíjející bankou, která nabízí širokou škálu kvalitních produktů pro firemní zákazníky i privátní klientelu. Je jednou z nejsilnějších bank na trhu v oblasti projektového, strukturovaného a syndikovaného financování Corporate Finance.
Komerční banka, a.s., (dále také „KB“ nebo „Banka“) je mateřskou společností Skupiny KB (dále také „Skupina“) a je součástí mezinárodní skupiny Société Générale. Komerční banka patří mezi přední bankovní instituce v České republice a v regionu střední a východní Evropy. KB je univerzální bankou se širokou nabídkou služeb v oblasti retailového, podnikového a investičního bankovnictví. 
Volksbank CZ, a.s. je univerzální obchodní banka se širokým spektrem produktů a služeb v oblasti drobného i podnikového bankovnictví. Během svého působení na českém trhu Volksbank získala pevnou pozici v segmentu středních a menších bankovních domů.
Modrá pyramida je moderní dynamická společnost zaměřující se na budování vztahu mezi klientem a finančním poradcem, která vedle tradičního stavebního spoření a úvěrů na bydlení nabízí řadu dalších produktů. 
Oberbank AG pobočka Česká republika nabízí kompletní bankovní služby jak pro privátní tak i pro firemní klientelu. Na český trh vstoupila jako univerzální banka s nabídkou veškerých bankovních služeb. Klientské služby jsou vždy spojeny s vysokým stupněm flexibility. 
Raiffeisen stavební spořitelna (RSTS) měla původně název AR stavební spořitelna. Do finanční skupiny Raiffeisen se zařadila v roce 1998. Tehdy Raiffeisen Bausparkasse GmbH zvýšila svůj podíl na 75% akcií a zbývajících 25% akcií převzala Raiffeisenbank a.s..
AKCENTA, spořitelní a úvěrní družstvo nabízí svým členům především výhodné zhodnocení úspor a vysoký výnos na termínovaných vkladech a spořicích účtech. Na straně aktivních obchodů pak nabízí úvěry pro občany i malé a střední podnikatele. 
WPB Capital působí na českém trhu téměř 12 let a patří k největším spořitelním družstvům v České republice. Nabízí nadstandardní finanční produkty - vysoké úročení vkladů na jedné straně, a díky obezřetné a do detailu propracované úvěrové politice i kvalitní úvěrové produkty na straně druhé. 
Holver Star již více než 10 let poskytuje služby finančním profesionálům, kteří hledají pro své klienty produkty, s pomocí kterých by ochránili a dále zhodnotili jejich majetek.
Conseq Finance, a.s. společnost byla založena v létě 1994 za účelem obchodování s cennými papíry. Na podzim téhož roku jí Ministerstvo financí ČR udělilo pro tuto činnost licenci. V roce 1996 Conseq Finance vstoupila na Burzu cenných papírů Praha, získala od ČNB devizovou licenci a stala se členem prestižní skupiny přímých účastníků aukcí státních dluhopisů. V následujících letech Conseq Finance rozšířila spektrum svých činností o obchodování s akciemi, oblast firemních financí a zejména o obhospodařování individuálních portfolií a management a distribuci podílových fondů, které později převedla na svou dceřinou společnost Conseq Investment Management, a. s.  
J&T INVESTIČNÍ SPOLEČNOST, a. s. je součástí nadnárodní finanční skupiny J&T. Investiční společnost obhospodařuje jak fondy určené pro veřejnost tak i fondy určené pro kvalifikované investory. Společnost je řádným členem Asociace pro kapitálový trh ČR -AKAT ČR, která je členem The European Fund and Asset Management Association (EFAMA). 
J&T BANKA, a. s., se strategicky zaměřuje na klienty a obchody vyžadující výraznou míru individuálního přístupu. Vedle komplexních služeb privátního bankovnictví poskytuje banka specializované financování v oblasti real estate a podnikových akvizic a obchoduje s cennými papíry pro soukromé investory. V současnosti mezi bankovní domy finanční a investiční skupiny J&T patří kromě české J&T Banky její slovenská pobočka, švýcarská banka J&T Bank (Switzerland) Ltd., ruská banka J&T Bank ZAO a banka J&T Bank & Trust Corporation se sídlem na Barbadosu. 
C-QUADRAT – the fund company, se od svého založení v roce 1991 specializovala na správu aktiv a Asset Management. Společnost C-QUADRAT si jako správce fondů fondů vybudovala obsáhlé know-how dříve než jiné společnosti. V současné době tvoří paletu produktů C-QUADRAT v oblasti investičních fondů vedle klasických fondů fondů rovněž fondy s Total Return přistupem, fondy single strategií a speciální fondy. 
ČP INVEST poskytuje služby v oblasti kolektivního investování. Základní nabídku investorům tvoří 12 podílových fondů ČP INVEST vedených v CZK, které jsou projektovány pro široké spektrum klientů. ČP INVEST je zároveň celosvětově výhradním distributorem EUR fondů Generali PPF Invest. Správa portfólií fondů ČP INVEST i Generali PPF Invest byla svěřena společnosti Generali PPF Asset Management, která disponuje velmi silným analytickým zázemím a je největším správcem investic v České republice. 
 
InfoTab
 
HC FIN SERVIS GROUP s. r. o.
IČ: 287 01470, zapsanou v Obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Olomouci
Registrace u ČNB: 095518 PA,
dle zákona č. 38/2004 Sb.
Kontakt:
HC FIN SERVIS GROUP s.r.o.
Masarykovo nám. 49
798 52 Konice
IČ: 287 01 470
Tel.: +420 775 775 704
E-mail: office@hcfinservis.cz
© 2011 Concept Design / Created by HENIX.NET